ניקוב ללא אקדח – valoro

ניקוב ללא אקדח

אנו שמחים שבחרתם לחלוק עימנו את העגיל הראשון שלי.
אנחנו כאן ללוות אתכם ולהסיר דאגה מליבכם. לאחר שתקראו את ההסברים כל שנותר לכם הוא רק לבחור את העגיל..

שלב ראשון
שלב שני
שלב שלישי
שלב רביעי
שלב חמישי
שלב שישי

מי אנחנו?

אנחנו היבואנים הבלעדיים של שיטת "ניקוב חורים באוזניים ללא אקדח" מבית STUDEX ומפיצים למעל 1000 חנויות ברחבי הארץ כבר מעל ל-20 שנה. צרו עימנו קשר ונשמח להפנות אתכם לחנות הקרובה לביתכם.

איך מטפלים באוזן
לאחר הניקוב?

אנו ממליצים להשאיר את העגיל באוזן למשך 6 שבועות. מומלץ למרוח את ה"ג'ל להרגעת העור" פעמיים ולפעול לפי המלצות לטיפול לאחר הניקוב. לטיפול בנזם והליקס לחצו כאן.

מה הכוונה
ללא אקדח?

השיטה שלנו עוצבה להיות בטוחה, סטרילית וחד פעמית ואינה ניתנת לשימוש חוזר (בניגוד לאקדח). כל עגיל ניקוב יושב בתוך ערכה חד פעמית. מוט העגיל הוא החלק שלמעשה מנקב את האוזן ולאחר הניקוב העגיל נשאר באוזן. הערכה מושלכת לאשפה, דבר אשר מבטיח לכם 100% סטריליות.

האם ניתן לנקב
לתינוקות?

כן, אין מגבלה של גיל וכיום מנקבים תינוקות וילדים בכל הגילאים. קיימים עגילים שעוצבו במיוחד לתינוקות בעלי מוט קצר. להסבר מפורט.

מאיזו מתכת
עשויים העגילים?

כל עגילי STUDEX הינם היפו-אלרגניים (ללא ניקל – nickel safe) ולכן עומדים ואף עוברים את הסטנדרטים הגלובליים הקפדניים ביותר לדרישות ניקל של משרד הבריאות האמריקאי FDA ושל האיחוד אירופי.

האם הניקוב
כואב?

השיטה שלנו פתוחה ועוצבה במיוחד עם מוט דק כדי לנקב בצורה העדינה ביותר וכמעט ללא כאב. המוט זה החלק שמנקב את האוזן וככל שהמוט יותר דק הניקוב פחות כואב. רוב האנשים מרגישים מעט או אם בכלל חוסר נוחות.