חורים באוזניים לילדות – העגיל הראשון שלי - valoro

חורים באוזניים לילדות – העגיל הראשון שלי

חורים באוזניים לילדות

חורים באוזניים לילדות

העגיל הראשון אצל ילד או ילדה הוא חוויה שלא נשכחת למשך שנים. למעשה, זו חוויה מרגשת לילדים, להורים ולמשפחה כולה. בין שמדובר בעגיל חישוק ובין אם מדובר בעגיל צמוד, ניקוב עגילים לילדות מעלה התרגשות לקראת השינוי, חששות מהחוויה הלא מוכרת וציפייה לקראת הבאות. בשל החשיבות הרבה של האירוע עבור הנסיך או הנסיכה שלכם, Volaro מביאה לישראל שיטה ייחודית המעניקה לקטנים שלכם את הסטייל הייחודי בזכות העגיל הראשון. איך זה קורה?

חורים באוזניים לילדות

עם החיוך המקסים, העיניים הקורנות והאהבה האינסופית, אין שום יצירה יפה יותר בעולם מהקטנים שלנו. אבל כדי שהחוויה תיזכר לטובה למשך שנים ארוכות אנו מחויבים לבצע את הניקוב בשיטה אמריקאית ייחודית המפחיתה את הכאבים למינימום.

שיטה חד פעמית ו100% סטרילית

ניקוב חורים באוזניים לילדות מצריך מומחיות, ידע וניסיון. כדי להעניק לילדה וגם לכם את הביטחון והשקט הנפשי לעבור את התהליך, חשוב להשתמש בחומרי הגלם ובציוד הבטיחותי ביותר. תינוקות, ילדות וילדים רגישים לשינויים ולכן חשוב להשתמש בעגילים רפואיים. כל העגילים בעגיל הראשון שלי הינם עגילים המוגדרים ניקל safe ולפיכך, עוברים את הסטנדרטים הגלובליים הקפדניים ביותר לפי דרישות משרד הבריאות האמריקאי ה-FDA ומשרד הבריאות האירופאי. עגילי הזהב מבית העגיל הראשון שלי כולם באישור מכון התקנים הישראלי.

ללא כאבים

אחד הגורמים המרתיעים ביותר את ההורים הוא הכאב. זו בדיוק הסיבה שבגללה פותחה השיטה הייחודית מבית STUDEX המיוצגת על ידי VALORO בישראל. כשמדובר בניקוב עגילים לתינוקות, ישנה חשיבות מדרגה ראשונה להקפיד על אורך המוט בו משתמשים. ב-VALORO מקפידים על מוט קצר מיוחד לתינוקות כדי שהעגילים יתאימו להם במקסימום.

מבחר עצום של עגילים לילדות

כדי לבחור את העגיל המושלם עבור הנסיך או הנסיכה שלכם, אל תתפשרו על דגמים שאינכם אוהבים. כדי לאפשר לקהל הלקוחות שלנו לתת לילדה שלכם את העגיל המתאים ביותר לאופי שלה ולטעם הייחודי שלכם, בעגיל הראשון שלי משתמשים בציפוי זהב 24K וכן בזהב אמיתי 14K.

ניקוב מיוחד לתינוקות

בשל רגישותו של התהליך במיוחד בקרב תינוקות, וולארו, המייצגת הרשמית של חברת STUDEX האמריקאית בישראל, פיתחה שיטה מיוחדת העומדת בתקנות משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי ומותאמת במיוחד לילדים קטנים. כך, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

אם יש לכם שאלה, חשש, התלבטות – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונעמוד לרשותכם.