איך לטפל בעגיל - טיפים והמלצות לטיפול בעגיל | valoro
עגילי תינוקות

טיפים והמלצות לטיפול

שמחים שהתחדשתם בעגיל הראשון שלי!

  • סמנו לכם ביומן עוד חודש וחצי מהיום כדי להחליף עגיל
  • הישמעו להמלצות הבאות להמשך חוויה נעימה וטיפול נכון בעגיל:

היגיינה

 

חשוב מאוד! הקפידי לשטוף את ידייך לפני שאת נוגעת באוזניים או בעגיל.

מריחת ג’ל
להרגעת האיזור

מרחי על האוזן את “ג’ל להרגעת העור” מקדימה ומאחורה פעמיים ביום והזיזי את העגיל קדימה ואחורה מספר פעמים (לא להסיר את עגיל!)

הימנעות
מגירויים

עדיף להימנע בארבעת השבועות הראשונים מכניסה לבריכה או לים ושימוש בתמרוקים כמו שמפו, קרמים או בשמים. במידה והשתמשת בתכשירים הנ”ל ו/או נכנסת לבריכה או לים אז רצוי לשטוף לאחר מכן את האוזן במים נקיים ולמרוח שוב את ה”ג’ל להרגעת העור”.

לא להסיר
את העגילים

אנו ממליצים להשאיר את העגיל הראשון שלי במשך 6 שבועות . במידה ואת מעוניינת להחליף את העגיל הראשון שלי, רצוי שהוא יוחלף בעגיל ממתכת איכותית כגון זהב 14K או בעגילים היפו-אלרגניים.

נזם והליקס

 

1.להשאיר את העגיל באף/הליקס למשך 12 שבועות או עד החלמה מלאה.
2.לנקות האף/הליקס עם “ג’ל להרגעת העור” פעמיים ביום. חטאי את האף/הליקס בעזרת קיסם אוזניים הטבול בתמיסת מלח (saline solution).
3.עדיף להימנע בארבעת השבועות הראשונים מכניסה לבריכה או לים ושימוש בתמרוקים כמו שמפו, קרמים או בשמים. במידה והשתמשת בתכשירים הנ”ל ו/או נכנסת לבריכה או לים אז רצוי לשטוף לאחר מכן את האוזן במים נקיים ולמרוח שוב את ה”ג’ל להרגעת העור”.

כאבים
ואדמומיות

כאבים ו/או אדמומיות לאחר הניקוב יכולים לקרות, זה נורמלי. זה יירגע עד 48 שעות מהניקוב בעזרת טיפול נכון. במידה ואת חווה אחת מהתופעות לאחר 48 שעות, מצב כזה יכול להצביע על תגובה אלרגית או שהגוף דוחה עצם זר. במידה ומצב זה קורה פני מיידית לייעוץ רפואי