עגילי זהב לתינוקות - באיזה שלב מתאים לעשות עגילי זהב לתינוקות | valoro

עגילי זהב לתינוקות

עגילים לתינוקות - כן או לא?

אימהות רבות שואלות את עצמן באיזה שלב מתאים לעשות עגילי זהב לתינוקות. מצד אחד אנחנו מאוד רוצות שלתינוקת המהממת שלנו כבר יהיו עגילים על האוזניים גם כדי לעשות את זה כמה שיותר מוקדם וגם כי זה פשוט יפה ומוסיף, אך מצד שני חוששות מסיבוכים, זיהומים ודלקות באוזן כתוצאה מהתהליך עצמו. אז יש לנו חדשות בשבילכן! עם Valoro אתן יכולות להיות רגועות ולאפשר לתינוקת שלכן לקבל מתנה מדהימה – את העגיל הראשון שלה.

ניקוב העגיל הראשון – במקום לפחד חשבו על זיכרון לכל החיים

כשמנקבים בפעם הראשונה את האוזן, זה סוג של זיכרון, סוג של חוויה. אנחנו חיים בעידן שהכל קורה כאן ועכשיו. בגלל זה אנחנו מפספסים המון רגעים שהם כל כך משמעותיים וחשובים, רגעים שאחר כך נוכל להיזכר בהם וליהנות מהם ביחד, להעלות שוב את התחושות. אנחנו מזמינים אותך להאט את הקצב ולאמץ לעצמך את החוויה הזו. גם תוכלי להחליט לעשות את זה עם חברה קרובה שיש לה תינוקת באותו הגיל של התינוקת שלך, עם אחותך או כל מישהי אחרת שקרובה לליבך. ככה תוכלו לחלוק את הרגשות והשמחה ביחד.

העגיל הראשון הוא משהו שתמיד נזכור אותו בתור אימהות. דרך נפלאה לתת לך ולתינוקת שלך מזכרת נפלאה, לתעד את התאריך שבו ניקבתן את האוזן ואפילו לשמור באריזה מיוחדת את העגיל הראשון שלה. ברגעים שמעלים זיכרונות כמו ביום הולדת 5, 10, בבת מצווה ובאירועים נוספים, תמיד תוכלו לפתוח את הקופסה המקסימה הזו ולהיזכר ברגע הזה.

אז למה דווקא אצלנו?

כבר למעלה מ-20 שנה שאנחנו נחשבים ליבואנים הבלעדיים של חברת Studex האמריקאית. בכל פעם מחדש אנו שמחים לחוות עם ההורים שמגיעים אלינו את תהליך ניקוב החורים באוזניים. יש לנו למעלה מ-1,000 חנויות בישראל ואנחנו מציעים 156 דוגמאות של עגילים לתינוקות. אבל מה שהכי חשוב הוא שתהליך ניקוב האוזניים מתבצע ללא אקדח. מה זה אומר? זה אומר שאחרי שתבחרו את הדגם שהכי אהבתם (אגב אתן מוזמנות לעיין בדגמים שלנו דרך האתר), תוכלו לוודא שקיבלתן את המוצר המקורי של Studex. בשלב הבא נחטא את האוזניים של התינוקת שלך באלכוהול ונסמן את מיקום הניקוב. את תאשרי את המיקום ותוך כמה שניות יהיו לבת שלך עגילים חדשים.

מה זה אומר ניקוב ללא אקדח?

חשבנו איך אנחנו הופכים את תהליך ניקוב האוזניים לכמה שיותר ידידותי, סטרילי ובטוח. מדובר בערכה חד פעמית, סטרילית שכל עגיל יושב בעצם בתוך הערכה הזו. מוט העגיל הוא זה שבעצם מנקב את האוזן ולאחר הניקוב העגיל נשאר באוזן. אחרי הניקוב הערכה מושלכת ישר לפח ככה שאתם נהנים ממאה אחוז סטריליות. אנחנו ממליצים להשאיר את העגיל על האוזן למשך 6 שבועות לפחות ולטפל בעזרת הג‘ל.

אל תדאגו, בחנות ינחו אתכם בדיוק מה לעשות. בשונה מניקוב עם אקדח שנחשב לכואב, השיטה שלנו עוצבה במיוחד ככה שהניקוב נעשה עם המוט ולכן התחושה היא מעט של אי נוחות אבל לא של כאב. זהו. כעת כל מה שנשאר לך זה לבחור את העגיל שהכי יתאים לתינוקת המהממת שלך.