מה חשוב לדעת על ניקוב חורים באוזניים ללא אקדח?

אם יש לכם תינוק חדש וחיפשתם מנקב חורים, כנראה שהגיע הזמן לעגילים – אנו שמחים שבחרתם לחלוק עימנו את העגיל הראשון שלי!
ואם כבר עושים עגילים לתינוק, כדאי לעשות זאת באמצעות ניקוב חורים באוזניים ללא אקדח. אתם שואלים איזה מכשיר לניקוב חורים באוזניים לילדות, ילדים, נשים או גברים, הוא המתאים ביותר? לשם כך, אנחנו כאן ללוות אתכם ולהסיר דאגה מליבכם. לאחר שתקראו את ההסברים על ניקוב חורים ללא אקדח ומנקב חורים איתו אנו עובדים, כל שנותר לכם הוא רק לבחור את העגיל!

חורים באוזניים לילדות

שלבי הניקוב:

  1. נציג בפניכם את לוח התצוגה שלנו, ממנו תבחרו את הדגם שאהבתם.
  2. וודאו שתקבלו בחנות את המוצר המקורי שלנו. חפשו בגב האריזה את לוגו STUDEX המקורי.
  3. נחטא באלכוהול ונסמן את מיקום הניקוב.
  4. אשרי את מיקום הסימון.
  5. ספרי עד 3 ותתחדשי!
  6. שמרו את האריזה למזכרת כדי שתוכלו לתעד את התאריך והמקום שבו ניקבתם, ואף לשמור באותה אריזה את העגיל הראשון שלי!

איך לזהות את המוצר המקורי?

המכשיר לניקוב חורים באוזניים שלנו הינו המוצר המקורי והיחידי המיוצר ב-USA ועומד בתקנות המחמירות של משרד הבריאות האמריקאי והאירופאי (FDA/EC).

איך ניתן לזהות את המוצר המקורי?
1. חפשו את לוגו STUDEX.
2. היחידי שמיוצר בארצות הברית

מה הכוונה ללא אקדח?

השיטה שלנו של מכשיר לניקוב חורים באוזניים עוצבה להיות בטוחה, סטרילית וחד פעמית ואינה ניתנת לשימוש חוזר (בניגוד לאקדח). כל עגיל ניקוב יושב בתוך ערכה חד פעמית. מוט העגיל הוא החלק שלמעשה מנקב את האוזן ולאחר הניקוב העגיל נשאר באוזן. הערכה מושלכת לאשפה, דבר אשר מבטיח לכם 100% סטריליות.

איך מטפלים באוזן לאחר הניקוב?

אנו ממליצים להשאיר את העגיל באוזן למשך 6 שבועות. מומלץ למרוח את ה”ג’ל להרגעת העור” פעמיים ולפעול לפי המלצות לטיפול לאחר הניקובלטיפול בנזם והליקס לחצו כאן.

האם ניתן לנקב לתינוקות?

כן, ניקוב חורים ללא אקדח כבר הפכו לנפוצים ואין מגבלת גיל. כיום מנקבים תינוקות וילדים בכל הגילאים. קיימים עגילים לתינוקות שעוצבו במיוחד עבורם בעלי מוט קצר. להסבר מפורט.

מאיזו מתכת עשויים העגילים?

כל עגילי STUDEX הינם עגילים היפו אלרגניים (ללא ניקל – nickel safe) ולכן עומדים ואף עוברים את הסטנדרטים הגלובליים הקפדניים ביותר לדרישות ניקל של משרד הבריאות האמריקאי FDA ושל האיחוד אירופי.
כל עגילי הזהב באישור מכון התקנים הישראלי.

האם הניקוב כואב?

השיטה שלנו של ניקוב חורים ללא אקדח פותחה ועוצבה במיוחד עם מוט דק כדי לנקב בצורה העדינה ביותר וכמעט ללא כאב. המוט זה החלק שמנקב את האוזן וככל שהמוט יותר דק הניקוב פחות כואב. בעזרת מכשיר לניקוב חורים באוזניים זה, רוב האנשים מרגישים מעט או אם בכלל חוסר נוחות.